0
Přihlásit se
cs

O PPS

Jako největší distributor průmyslových systémů Georg Fischer v České republice vám poskytneme komplexní a zároveň individuální přístup u každé zakázky.

+20
let zkušeností

s plastovými systémy Georg Fischer

+50
velkých projektů

realizovaných v České republice
i v zahraničí

+1000
metrů čtverečních

vlastních skladovacích a administrativních prostor

Jsme malá rodinná firma, a to je naše výhoda. Můžeme zúročit více než dvacetileté zkušenosti v oboru a pomoct vám dotáhnout projekt přesně podle vašich představ. Od prvotní technické konzultace až po finální montáž technologie. Žádný projekt pro nás není moc malý – a ty velké jsou pro nás výzva.

Ing. Lukáš Klokan - jednatel
Quote image
Komplexní řešení na klíč

Komplexní řešení na klíč

Nezáleží na tom, jak náročné jsou vaše požadavky. Provedeme vás projektem od kompletního návrhu přes dodání materiálu a jeho odbornou instalaci až po následný servis a údržbu.

Návrh technologie <br> a projektování

Návrh technologie
a projektování

Náš zkušený tým projektantů a konstruktérů s vámi projde celé zadání a připraví pro vás funkční, bezpečné a efektivní řešení pro transport vody, chemikálií nebo plynů.

Dodávky a montáže materiálu

Dodávky a montáže materiálu

Díky moderním a vybaveným skladům, vlastní dopravě i naší montážní skupině jsme schopni nejen rychle dodat materiál, ale také zařídit kompletní realizaci zakázky, a to kdekoli po světě.

Servis a údržba

Servis a údržba

Naším cílem je poskytovat vám vždy komplexní služby a individuální přístup, proto se postaráme také o záruční a pozáruční servis vašich strojů a po dobu opravy vám zapůjčíme náhradní stroje.

Historie společnosti

PPS Engineering CZ s.r.o. je rodinná společnost, která vznikla v roce 2018 a navázala tak na pokračování tradice a spolupráci s obchodním partnerem Georg Fischer Piping Systems. Již v prvním roce fungování společnosti jsme se stali největším obchodním zastoupením +GF+ v průmyslovém segmentu. Spolu s obchodními partnery jsme se podíleli na významných projektech v energetice, farmacii a chemickém průmyslu v České republice i zahraničí.

2018 

V roce 2019 jsme mezi naše služby zařadili projektování a návrh technologií pro dávkování chemie nebo úpravu vody. V druhé polovině roku jsme založili vlastní montážní skupinu, kromě dodávky materiálu jsme tak schopni zařídit zakázku na klíč, včetně její realizace.

2019 

V létě 2020 jsme položili základní kameny naší nové administrativní budovy. Na ploše více než 1000 m2 připravujeme skladové prostory, moderní kanceláře, technické zázemí a školicí místnost, workshop pro prefabrikaci nebo servisní středisko pro svářecí stroje.

2020 

Pokračujeme v rozvíjení společnosti a služeb. Otevřeli jsme novou pobočku v Brně a úspěšně jsme prošli auditem a získali tak certifikaci pro montáž plastových potrubních systémů a instalaci kompletních technologických celků.

2021 

Po dvou letech stavby jsme zkolaudovali nové firemní sídlo - provozně administrativní budovu a v rámci ISO certifikace jsme si rozšířili kvalifikaci o nové materiály a dimenze pro svařování.

2022 

Díky expanzi na zahraniční trhy jsme téměř zdvojnásobili tržby. Dokončili jsme výstavbu firemního parku, který podporuje naši filozofii udržitelného rozvoje. Významným úspěchem roku bylo získání titulu Rodinná firma roku 2023, což potvrzuje naší pozici na trhu a náš přístup k inovacím a digitalizaci.

2023 

Aktuality

Všechny aktuality
next
prev