0
Přihlásit se
en

O PPS

Jako největší distributor průmyslových systémů Georg Fischer v České republice vám poskytneme komplexní a zároveň individuální přístup u každé zakázky.

+20
let zkušeností

s plastovými systémy Georg Fischer

+50
velkých projektů

realizovaných v České republice
i v zahraničí

+1000
metrů čtverečních

vlastních skladovacích a administrativních prostor

Jsme malá rodinná firma, a to je naše výhoda. Můžeme zúročit více než dvacetileté zkušenosti v oboru a pomoct vám dotáhnout projekt přesně podle vašich představ. Od prvotní technické konzultace až po finální montáž technologie. Žádný projekt pro nás není moc malý – a ty velké jsou pro nás výzva.

Ing. Lukáš Klokan - jednatel
Quote image
Komplexní řešení na klíč

Komplexní řešení na klíč

Nezáleží na tom, jak náročné jsou vaše požadavky. Provedeme vás projektem od kompletního návrhu přes dodání materiálu a jeho odbornou instalaci až po následný servis a údržbu.

Návrh technologie <br> a projektování

Návrh technologie
a projektování

Náš zkušený tým projektantů a konstruktérů s vámi projde celé zadání a připraví pro vás funkční, bezpečné a efektivní řešení pro transport vody, chemikálií nebo plynů.

Dodávky a montáže materiálu

Dodávky a montáže materiálu

Díky moderním a vybaveným skladům, vlastní dopravě i naší montážní skupině jsme schopni nejen rychle dodat materiál, ale také zařídit kompletní realizaci zakázky, a to kdekoli po světě.

Servis a údržba

Servis a údržba

Naším cílem je poskytovat vám vždy komplexní služby a individuální přístup, proto se postaráme také o záruční a pozáruční servis vašich strojů a po dobu opravy vám zapůjčíme náhradní stroje.

Historie společnosti

PPS Engineering CZ s.r.o. je rodinná společnost, která vznikla v roce 2018 a navázala tak na pokračování tradice a spolupráci s obchodním partnerem Georg Fischer Piping Systems. Již v prvním roce fungování společnosti jsme se stali největším obchodním zastoupením +GF+ v průmyslovém segmentu. Spolu s obchodními partnery jsme se podíleli na významných projektech v energetice, farmacii a chemickém průmyslu v České republice i zahraničí.

2018 

V roce 2019 jsme mezi naše služby zařadili projektování a návrh technologií pro dávkování chemie nebo úpravu vody. V druhé polovině roku jsme založili vlastní montážní skupinu, kromě dodávky materiálu jsme tak schopni zařídit zakázku na klíč, včetně její realizace.

2019 

V létě 2020 jsme položili základní kameny naší nové administrativní budovy. Na ploše více než 1000 m2 připravujeme skladové prostory, moderní kanceláře, technické zázemí a školicí místnost, workshop pro prefabrikaci nebo servisní středisko pro svářecí stroje.

2020 

Pokračujeme v rozvíjení společnosti a služeb. Otevřeli jsme novou pobočku v Brně a úspěšně jsme prošli auditem a získali tak certifikaci pro montáž plastových potrubních systémů a instalaci kompletních technologických celků.

2021 

Po dvou letech stavby jsme zkolaudovali nové firemní sídlo - provozně administrativní budovu a v rámci ISO certifikace jsme si rozšířili kvalifikaci o nové materiály a dimenze pro svařování.

2022 

Aktuality

Všechny aktuality
next
prev