Produkty Služby

Kulový kohout 546 Pro

,,Čas pro nový kulový kohout 546 Pro"

Více než 15 let představuje kulový kohout 546 celosvětovou normu pro použití v průmyslových aplikacích. Nová generace nadčasového modulárního konstrukčního řešení je zárukou, že model 546 Pro je již dnes připraven vyhovět budoucím technickým nárokům a požadavkům.

Při optimalizaci potrubního systému je použití kulového kohoutu 546 Pro rozhodujícím faktorem zvyšování celkové efektivity. To napomáhá snížení nákladů na servis a údržbu, eliminuje riziko provozních chyb a umožňuje v předstihu reagovat na nezbytné změny – od regulace po digitalizaci.

Kulový kohout 546 Pro splňuje nejnovější technologické trendy v souladu s tradičními vysokými standardy kvality GF Piping Systems. Díky pevně dané stavební délce a volitelnému příslušenství může být rychle a flexibilně přizpůsoben provozním potřebám.


  • 100% spolehlivý

Z hlediska spolehlivosti navazuje nová generace kulových kohoutů na vysoký standard svého předchůdce a dále jej zvyšuje zejména díky vysoké míře bezúdržbovosti, celosvětové dostupnosti v široké škále materiálových provedení a nejvyššímu počtu získaných osvědčení a certifikací.


  • 100% flexibilní

Díky modulární konstrukci může být kulový kohout 546 Pro vždy přizpůsoben konkrétním požadavkům výběrem volitelného příslušenství a automatizace.


  • Příspěvek k digitalizaci

546 Pro může být snadno dodatečně vybaven polohovou elektrickou zpětnou vazbou a poskytuje informace o příslušných komponentách prostřednictvím kódů Data Matrix (2D čárových kódů).


  • Dvouúrovňová bezpečnost

S cílem chránit citlivé procesy proti rizikům chyb a záměrných poškození je kulový kohout 546 Pro ve standardním provedení vybaven uzamykacím prvkem a možností použít zajišťovací mechanismus.


  • Plná kompatibilita

Díky stejné instalační délce a závitům jako u předchozího typu nejsou nutné žádné složité a nákladné montážní práce. 546 Pro lze za provozu a při nízkých nákladech dodatečně vybavit pohonem a příslušenstvím.


  • Výměna během několika minut

Nově navržený bezpečnostní bod zlomu na hřídeli v multifunkčním modulu umožňuje v případě opotřebení vyměnit pouze tuto část v několika minutách a bez přerušení provozu.

 

Vylepšení osvědčeného originálu

Jako nástupce osvědčeného originálu prošel kulový kohout 546 Pro mnoha vylepšeními.
Zesílený bod zlomu na hřídeli zabraňuje případné netěsnosti v důsledku opotřebení nebo použití nepřiměřené síly. Dva integrované těsnící kroužky na hřídeli zajišťují dvojnásobnou bezpečnost. 546 Pro tudíž nabízí nekompromisní spolehlivost a lze jej flexibilně rozšířit o volitelné příslušenství. Všechny kvalitativní vlastnosti kulového kohoutu 546 byly přeneseny na jeho novou generaci.