0
Přihlásit se
en

Naše služby

Provedeme vás projektem od začátku až do konce a navrhneme vám komplexní řešení na klíč.
Návrh technologie a projektování

Návrh technologie a projektování

Naše specializovaná skupina konstruktérů a projektantů plastových systémů vám poskytne plnohodnotnou konzultační činnost při návrhu technologie. Ať už se rozhodnete pro basic design, details design nebo 3D projektování, naše know-how a více než 20 let zkušeností vám zaručí optimální návrh, instalaci a provoz technologie.

Dodávky materiálu

Dodávky materiálu

Zakládáme si na co nejkratší době dodání materiálu. Naši kolegové s vámi projdou proces objednávky a vyladí jej tak, aby dodání a příprava na stavbě byla v souladu s ostatními procesy. Díky vlastním rozsáhlým skladovým prostorám umíme dodat většinu materiálu do druhého dne kamkoliv v České nebo Slovenské republice. S vlastní dopravou vám dokážeme v případě potřeby, havárie či poruchy dopravit zboží ještě v den objednání.

Montáže plastových rozvodů

Montáže plastových rozvodů

Naše společnost provádí dodávky a montáže plastových potrubních systémů pro rozvody kapalin (voda, chemie) a plynů, včetně výroby atypických potrubních dílů. Specializujeme se zejména na dodávky a montáže v chemickém, potravinářském, farmaceutickém nebo petrochemickém průmyslu v České republice i v zahraničí. Tým společnosti tvoří zkušení kmenoví zaměstnanci spolu s kvalifikovanými externími pracovníky a disponuje certifikáty PWT, EPW, NDT a ČSN EN ISO 3834-2:2006

Prefabrikace

Prefabrikace

Nezáleží na tom, jestli jde o jediný díl nebo složitou výrobu. Nabízíme vám komplexní služby od technické podpory, designu, výroby až po montáž prefabrikovaných dílů. Vymyslíme pro vás takové řešení, které bude splňovat všechny vaše přísné požadavky.

Pronájem strojů

Service machine image2

Jako doplněk k odbornému poradenství a prodeji nabízíme také krátkodobý i dlouhodobý pronájem svařovacích strojů a příslušenství pro svařování, včetně zaškolení pro ovládání těchto přístrojů. Místem pro převzetí a vrácení zapůjčené techniky, proškolení, instruktáže nebo prezentace je naše provozovna v Mostě. V případě zájmu nabízíme proškolení ve školicím centru přímo ve švýcarském Schaffhausenu nebo v italské Padově, a to pro všechny svařovací metody na všech svařovacích strojích.

Stroje k pronájmu
Servis a údržba

Servis a údržba

Rádi vám zajistíme komplexní záruční a pozáruční servis vašich strojů v našem odborném certifikovaném servisu, včetně zapůjčení náhradních strojů po dobu opravy. Nevíte si rady s nastavením senzorů Signet, potřebujete pomoct s prvotním nastavením průtokoměrů, zkalibrovat pH sondy nebo např. seřídit pohon? Náš vyškolený personál vám pomůže a poradí tak, aby vaše výrobky fungovaly správně a bez chyby.

Školení

Školení

Pro své zákazníky a partnery organizujeme a zajišťujeme odborná školení a výukové kurzy v tréninkovém centru GF PS ve švýcarském Schaffhausenu, moderním a aplikačně orientovaném vzdělávacím prostředí, které zohledňuje všechny specifické požadavky na obsah a strukturu školení. Školení je vždy navrženo a strukturováno přesně tak, aby vyhovělo úrovni a požadavkům každého účastníka. Součástí školení a kurzů jsou praktické workshopy pod vedením zkušených lektorů.

Digitální knihovny

Digitální knihovny

Digitální nástroje pro návrhy a projekci jsou nezbytné pro provádění inženýrských a konstrukčních prací, avšak až přístup k plnému portfoliu všech potřebných nástrojů umožňuje posunout tuto dovednost na úplně jinou úroveň. GF Piping Systems nabízí vše, co potřebujete, pokud jde o digitální knihovny – od Building Information Modeling (BIM) přes Plant Design a CAD (computer-aided drafting), což vám umožní úplnou kreativitu a jistotu v návrzích a řešení vašich aplikací.

Už jen krok k úspěšnému projektu.